نقاشی ساختمان ارزان قیمت :

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
قیمت نقاشی ساحتمان

اگر شما هم قصد انحام نقاشی ساختمان جرفه ای را توسط نقاش ساختمان داشته باشید یکی از مهمترین معیار برای انتخاب نقاش ساختمانتان ، قیمت نقاشی ساختمانی است که او ارایه می دهد . اما متاسفانه شما در این عرصه با قیمتهای مختلفی را روبرو خواهید که هر کدام دلایل خاص خود را دارند که در این برگه من به آنها می پردارم :

نقاشی ساختمان ارزان قیمت :

ارزان ترین نرخ نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان با رنگهای پلاستیک هستند . اما هستند نقاشانی که شاید قیمت رنگ روغن را معادل رنگ پلاستیک انحام می دهند  حال چرا و به چه دلیل ؟ ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد اما من بعنوان نقاشی که سالها تجربه کاری در این رابطه دارم دو صورت را می توانم تصور کنم :

یکی اینکه نقاش ساختمان در ایتدای کار خود است و مشتری های زیادی ندارد و کیفیت کار خود و قیمت کار خود را قدای مشتری مداری می کند . البته نا جوری که در کار ضرر کند بلکه معمولا نقاشانی که ارزان کار می کنند از کیفیت کار تاحدودی می کاهند.


برچسب‌ها: نقاشی ساختمان ارزان قیمت, قیمت نقاشی ساحتمان, نقاشی ساحتمان
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم دی ۱۳۹۶ساعت 6:3  توسط نقاش ساختمان  | 
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 29 دی 1396 ساعت: 8:07
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها